Завершилось навчання виборчих комісій


Тренер - Віталій Лесюк

Інститут політичних технологій завершив проект з навчання членів територіальних виборчих комісій. Упродовж вересня-жовтня 2015 р. наші тренери провели 157 семінарів у Волинській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях. Фінансову підтримку надала Міжнародна фундація виборчих систем IFES.

Навчання проводили 26 тренерів організації, які пройшли попередню підготовку й отримали сертифікати від Міжнародної фундації виборчих систем та Центральної виборчої комісії України.

На першому етапі проекту 21-29 вересня наші тренери відвідали кожну обласну і районну територіальну виборчу комісію у чотирьох областях, на які поширювалася діяльність нашого проекту.  Тренінги викликали великий інтерес і засвідчили гостру необхідність у подібних проектах. Адже вже в котре вибори проводяться за новим законом. Більше того, цього разу ще й суттєво змінилася виборча система. Велике зацікавлення в учасників викликали практичні заняття, особливо демонстрація процедури підведення підсумків та встановлення результатів виборів по багатомандатних округах. Загалом участь у навчальних семінарах взяли понад 1200 членів виборчих комісій.

Другий раунд навчань проходив упродовж першого тижня жовтня. Цього разу до районних центрів з’їхалися представники сільських і селищних територіальних виборчих комісій. У 69 семінарах взяли понад 3600 членів ТВК, бухгалтерів та юристів.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *