Партнерство задля Цілей сталого розвитку в УкраїніІнститут політичних технологій приєднався до Партнерства задля Цілей сталого розвитку в Україні «Інкубатор зелених громад».

Інкубатор зелених громад започаткований представниками громадянського суспільства для спільної розробки та втілення стратегічного бачення розвитку України, заснованого на сталому розвитку:

 

Місія Інкубатора зелених громад – сталий розвиток громад України через відкриті форми суспільних відносин, справедливе врядування, а також залучення найкращих екологічно чистих технологій.

Інкубатор заснований на гуманістичних принципах, цінуванні життя і гідності, повазі до природи, та на внутрішній мотивації до дії.

Ідея Інкубатора полягає в тому, що Україна потребує якісно нових громад, які розвиваються на засадах відкритих (інклюзивних) форм суспільних відносин, справедливого врядування, а також залучення найкращих екологічно чистих технологій.

Інкубатор допомогатиме конкретним громадам досягти сталості, яка, зокрема, вимірюється показниками Світових цілей сталого розвитку ООН.