Європейська інтеграція


Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття

Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століттяУкраїнський переклад Доповіді Групи видатних осіб Ради Європи “Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття”.

Доповідь Групи видатних осіб Ради Європи аналізує виклики сучасній європейській спільноті й пропонує 17 керівних принципів їхнього подолання. Ця доповідь дає кожному змогу глибше зрозуміти принцип різноманітності, що лежить в основі ідеї об’єднаної Європи.

Фінансову підтримку на видання та презентацію Доповіді в Україні надала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Волонтером у Європу. Путівник альтруїста

Волонтером у Європу. Путівник альтруїста

Хочете поїхати за кордон, щоб познайомитись з іншими країнами, новими людьми, вивчити їх мову, традиції, пізнати щоденне життя? Відчуваєте потребу допомагати іншим? Хочете здобути нові знання і досвід? Якщо хоч на одне з цих запитань ви дали ствердну відповідь, то вам варто прочитати видання Центру європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки«Волонтером у Європу. Путівник альтруїста».

Електронну версію видання можна одержати, звернувшись із запитом на скриньку lviv_cei@ukr.net. У листі просимо вказати коротку інформацію про себе (вік, населений пункт, місце роботи чи навчання).

Цю публікацію видано в рамках проекту № 40070 «Інтенсифікація роботи Центру європейської інформації у Львові» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інтеграція – європейський напрямок розвитку України

Інтеграція – європейський напрямок розвитку України

Інтеграція – європейський напрямок розвитку України/ Ред. Войцех Одзімек. – Краків: MISTiA FRDL, 2007. – 176 с.

Публікацію підготовлено в рамках однойменного проекту, який виконував Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації (Краків) у співпраці з ЛМГО “Інститут політичних технологій” (Львів) та ГЦ “Ділові ініціативи” (Івано-Франківськ). Співфінансування проекту здійснювалося з коштів Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Автори публікації показують на прикладі Польщі особливості функціонування органів місцевого самоврядування в умовах європейської інтеграції. Читачі дізнаються про організаційні та правові аспекти Європейського Союзу, стосунки поміж Україною та ЄС, польський досвід інтеграції з європейськими структурами, а також про фінансові аспекти європейської інтеграції.

Абетка Європейського Союзу

„Абетка Європейського Союзу”/ О.Процак, Я.Прихода. – Львів: Літопис, 2006. – 72 с.

Описано коротку історію створення Європейського Союзу, його символи, засади організації та функціювання, процедуру вступу. Подано також цікаву статистику про життя сучасних європейців, про європейські клуби, інформацію про ЄС в інтернеті.