Партнери


ЛОУНБ

Львівська обласна універсальна наукова бібліотека – найбільша в регіоні багатогалузева публічна бібліотека. Бібліотечний фонд складає 690,44 тис. документів.

Співпраця Інституту політичних технологій з ЛОУНБ розпочалася у 2009 році з інтенсифікації діяльності Центру європейської інформації, який був створений на базі бібліотеки за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. З 2011 року Інститут долучився до програми “Біліоміст”, адмініструючи проект з організації Львівського регіонального тренінгового центру.

Незважаючи на завершення проектів, успішна співпраця між нашими організаціями триває й досі. Бібліотека завжди гостинно відчиняє нам двері для проведення розмаїтих заходів. Спільними зусиллями ми й надалі підтримуємо діяльність Центру європейської інформації. Експерти Інституту часто проводять презентації для бібліотекарів області з різної тематики.

КОНТАКТИ:

пр. Шевченка, 13, м. Львів
тел.: (032) 235-5609
e-mail: lounb@ukr.net
http://lounb.org.ua

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Міжрегіональний ярмарок “Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє” (09-10 липня 2013 р.).

“Організація Львівського регіонального тренінгового центру” (липень, 2011 – липень, 2013).

“Розвиток та посилення життєздатності Центру європейської інформації у Львові” (2011 р.)

„Інтенсифікація роботи Центру європейської інформації у Львові” (жовтень 2009 р. – вересень 2010 р.)

MISTiA FRDL

Малопольський Інститут Територіального Самоврядування і Адміністрації – це краківський регіональний центр Фонду розвитку місцевої демократії (з центральним офісом у Варшаві). Заснована у 1990 р. MISTiA FRDL зараз є однією з найбільших неурядових організацій у Малопольському воєводстві. Діяльність MISTiA спрямована на вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, допомогу у розвитку малого та середнього підприємництва, розвиток неурядових організацій.

КОНТАКТИ:

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji
(FRDL MISTiA)
ul. Szlak 73a, 31-153 Kraków, POLSKA
http://mistia.org.pl

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

Навчальні візити до Польщі представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства з Донецької та Луганської областей (2017 р.)

“Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади” (2014 – 2015 р.р.)

“Інтеграція – європейський напрям розвитку України” (липень-грудень 2007 р.)

ГЦ “Ділові Ініціативи”

Громадський центр “Ділові Ініціативи” – неприбуткова громадська організація в Івано-Франківську.

Метою діяльності організації є провадження просвітньої, освітньої, наукової, культурної, екологічної діяльності та соціально-економічної, правової і психологічної адаптації населення. Вся діяльність направлена на реалізацію таких завдань: демократизація процесів в Україні, підтримка соціально-економічного зростання регіону, розвиток підприємництва, налагодження співпраці між органами самоврядування, приватним сектором, неурядовими організаціями.

КОНТАКТИ:

вул. Дністровська, 26, м. Івано-Франківськ, 76000
телефон: +38(0342)776555
моб. тел.: +380976994066
e-mail: ngo.ifr.ua@gmail.com
skype login: dilovi_initiatives
http://www.di.if.ua

Голова правління: Галина Васильченко
Фінансовий менеджер: Галина Саварин

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ:

“Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади” (2014 – 2015 р.р.)
“Інтеграція – європейський напрям розвитку України” (липень-грудень 2007 р.)

Мережа ЦЄІ України

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об’єднання центрів європейської інформації. Мережа ЦЄІУ створена з метою підтримки і координування стабільної й ефективної діяльності центрів європейської інформації України.Мережа ЦЄІУ об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ – Центр регіонального розвитку “Топ-Кая” (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008 рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Місія Мережі центрів європейської інформації України – сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях.

Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org
e-mail: ukrcei@gmail.com